O nás - HajkON

O nás

Nájsť majstrov v oblasti elektriny, ktorí plnia svoju prácu dobre a v rámci stanoveného času je čím ďalej, tým väčší problém. Tím fundovaných expertov HajkON s dlhoročnou praxou vo svete elektroinštalácií, disponuje platnými osvedčeniami a pracuje s najnovšími technológiami v oblasti. Firma ponúka služby v oblasti elektroinštalácií, klimatizácií, bezpečnostných systémov, smart home a revízií. Skúsenosti si jednotliví členovia tímu priniesli aj zo zahraničia, do Komárna a okolia prinášajú inovácie, ľudský prístup, znalosti v oblasti elektriny a profesionálny tím. Firma dokáže zabezpečiť všetky elektroinštalačné procesy od začiatku stavby až po kolaudáciu.

My sme vlastne tí, ktorí prichádzajú na stavbu ako prví a odchádzame vtedy, keď je namontovaná posledná elektrická zásuvka.

Patrik Hajko,

majiteľ firmy HajkON

Popri širokej ponuke služieb a veľkých projektoch sa firma zaoberá aj mikro službami. „Keď som začal s elektroinštaláciami, tak som si povedal, že nebudem ten, čo bude naháňať stále len veľké zákazky, lebo ja rád aj pomôžem,“ hovorí Patrik Hajko. Vo firme preto opravujú aj elektrické zariadenia, menia elektrické spínače a opravia napríklad aj elektromerové rozvádzače.

Elektroinštalačné služby

Patrik Hajko vo svojej firme HajkON považuje expertízu v oblasti elektriny za veľmi dôležitú. Pravidelne sa vzdeláva v obore, nie len preto aby prinášal novinky vo svete elektroinštalácií, ale aj preto aby držal krok s trendami a aby zabezpečil bezpečnosť na najvyššej úrovni. Toto platí na každého člena v jeho tíme. 

Chcete sa o nás dozvedieť viac?


Zanechajte nám odkaz prostredníctom formulára!

Kde všade pôsobíme?

Náš tím

Patrik Hajko

CEO, §24 revízny technik

Marietta

administratíva
faktúry a financie

Lukáš

§23 elektrotechnik riadenie činností odborník na rozvádzače

Zsolti

§22 samostatný elektrotechnik

Peťo

§22 samostatný elektrotechnik

Viktor

§22 samostatný elektrotechnik